Perşembe , 22 Şubat 2024

Trafik Poliçesi sorgulama nasıl yapılır ?


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Trafik Poliçesi sorgulama nasıl yapılır?

2963573989_b7cf4c0a30_zBilgileriyle Trafik Poliçesi detaylarınızı görebilirsiniz. Poliçe detaylarınızda Poliçe bilgileri altında sigortayı yaptırdığınız sigorta şirketi, yaptırdığınız poliçe numarası, bitiş tarihini ve poliçenin bitiş tarihini görebilirsiniz. Ayrıca Önceki Poliçe bilgileri bölümünden daha önce aracınıza yaptırdığınız sigorta firmasının bilgilerini ve önceki poliçe numarasını bulabilirsiniz.

Yine trafik poliçesi sorgulama ekranında Araç bilgileri kısmında Aracınızın hangi tarifeden gruplandığını motor numarası, araç markası ve modeli, imalat yeri kullanım şekli, şasi no, trafiğe çıkış tarihi, yolcu sayısı gibi bilgileri görebilirsiniz.

Trafik poliçesi sorgu ekranın Teminat bilgileri kısmında ise araç başına maddi, kişi başına tedavi, kişi başına ölüm sakatlık, kaza başına maddi, kaza başına tedavi, kaza başına ölüm sakatlıkta tanımlanmış tutarları görebilirsiniz.

Trafik poliçesi sorgu ekranın İndirim/sürprim kısmında ise poliçenin hasarsızlık indirim oranının yüzde ile karşılık gelen değerini görebilirsiniz. Ayrıca gecikmeden dolayı sürprim yüzdesi ve tarife basamak kodunuzda bu bölümde yer almaktadır.

Trafik poliçesi sorgulamasını Plaka ve TC Kimlik no ile – Plaka ve Vergi kimlik no ile – Sigorta bilgileri ile sorgulama yapabilirsiniz.

Trafik poliçesi sorgulamak için tıklayınız.

Bunada bi bak seversin

e-Faturaya Kimler Geçmeli? Nasıl Geçiş Yapılmalı?

e-Faturanın Avantajları Faturalarınızı daha hızlı hazırlamanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.E-Fatura otomatik olarak müşterinize iletildiğinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal