Perşembe , 30 Mayıs 2024

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee
Ozgur Kemal
ozgur [ @ ] zorbey.gen.tr

Genel Yayın Yönetmeni /  Editor in Chief
Ozgur Kemal
ozgur [ @ ] zorbey.gen.tr
Editörler / Editors
Serhat Koçar
s.kocar [ @ ] zorbey.gen.tr
Halil Yenilmez
h.yenilmez [ @ ] zorbey.gen.tr
Mustafa Piroglu
m.piroglu [ @ ] zorbey.gen.tr
Naci Hasanoflu
n.hasanoflu [ @ ] zorbey.gen.tr
Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor
Cem Bilgili
c.bilgili [ @ ] zorbey.gen.tr
Hukuk Danışmanı / jurisconsult
Salih Cahit Yaprak
Mali Müşavir / financial advisor
Ayfer Murat
Reklam /  Advertise
Mustafa Sertkın
reklam [ @ ] zorbey.gen.tr
Adres : Kozluk Mah. Orduevi Sokak Zorbey Plaza No:3 Kat:2 Kocaeli -İzmit
0 850 301 97 57
E-Mail : info [ @ ] zorbey.gen.tr

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ
Wordpress – Tielabs Sahifa http://themes.tielabs.com/demo.php?theme=sahifa
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
Siteadi  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sistem Yönetimi / System Management

Yazılım / Software

Osgaka

Yazılım / Software

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

zorbey.gen.tr yazıların sorumluluğunu almaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

zorbey.gen.tr harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016-2017 zorbey.gen.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları zorbey.gen.tr’a aittir. zorbey.gen.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar zorbey.gen.tr’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

zorbey.gen.tr’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. zorbey.gen.tr’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the zorbey.gen.tr. However, sometimes the zorbey.gen.tr uses third parties to process your information. zorbey.gen.tr requires these third parties to comply strictly with its instructions and the zorbey.gen.tr requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the zorbey.gen.tr we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the zorbey.gen.tr and its services. When you use zorbey.gen.tr online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the zorbey.gen.tr cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler

www.zorbey.gen.tr 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@zorbey.gen.tr adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Yazar: Özgür Kemal