Perşembe , 30 Mayıs 2024

Hangouts Web sürümü kullanıcı arayüz güncellemeleri


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Hangouts Web sürümü kullanıcı arayüz güncellemeleri

google-hangoutsGoogle Geçen ağustos ayı içerisinde web tarayıcısı tarafından Web üstünde kontakt kurmak amaçlı yeni bir metot sunmuştu . Hangouts servisini özel bir İnternet sitesi üzerinden yine hizmete geçirmiş , temel bir açılır menü ya da tarayıcı eklentisi mahaline tam ekranda açılan tarayıcı penceresindeki tüm sahadan istifade etmeye başlamıştı .

Hangouts Web servisinin sunulmaya başlanmasının üstünde üç aydan az bir zaman geçtikten ardından , Google Hangouts web üstünde en kapsamlı güncellemelerden bir tanesini sunuyor . Ihtimal edebileceğiniz üzere , Google Hangouts web servisinin her köşesinde iyileştirmelerin yapıtını rastlamak olası , öncelikle de kullanıcı arayüzünde kaydedilen performans artışında .

Birden pek platform üstünde daha işlemesine nazaran , web tabanlı uygulamaların her an en çabuk neticesi verdiğini ifade etmek olası olmuyor . Bir Takım uygulamalarda yavaşlıklar , takılmalar , kabul görmeyen deneyimler rastlamak olası oldu . Bu , bilhassa Hangouts benzeri hakikat vakitli görüntülü görüşme sağlayan uygulamalarda daha bir sürü görülüyor . Fakat Google yeni Hangouts ile beraber muhtevası çabuk ve akıcı şekilde sunma ile ilgili lider rollerden bir tanesini üstleniyor , görüntülü görüşmeler yalnızca çabuk şekilde başlatılmakla kalmıyor , bununla beraber pek fazla yüksek kalifiye video bir bir sürü kez keskin şekilde her 2 tarafa da sunuluyor .

Ne var ki , hız ve tam olarak video klipler en güzel uygulama tecrübesi amaçlı yeteri civarı sayılmaz . Kullanıcılara uygulama içerisinde kolaylıkla gezinme imkanı da sağlamak gerekmektedir . İşte Hangouts’un nihai güncellemesi bunun amaçlı odaklanıyor . Yeni Hangout ile Google kullanıcı arayüzünde mühim iyileştirmeler kaydediliyor .

Hangouts Web uygulamasının yeni sürümünde dostları ya da aile bireylerini müzakerelere çağrı etmek daha pratik hâle geliyor . Diğer taraftan müzakereleri başlatmak hepten hızlanıyor . Bunun Amaçlı ayrıyeten tam ekran kullanıcı arayüzü de daha pratik gezilebilir hâle getirilmiş .

Yeni Hangouts Web güncellemesi bir zamandır Google içerisinde test ediliyordu ve daha kapsamlı bir kitleye sunulmadan öncelikle talihli meydana gelen bir takım üyeler sunulmaya başlanmıştı . Kullanıcıların arzu ettikleri halde eskiyen kullanıcı arayüzüne geriye dönüş inşa etme imkanı yer alıyor , fakat bu olanağın ne civarı süre süresince sunulacağı bilinmiyor .

Google Hangouts Web ile beraber üyeler rastgele bir uygulama yüklemeye sebep duymadan , direk web tarayıcıları üzerinden görüntülü görüşme inşa etme imkanı yakalıyor . Hatta Google Hangouts Web’in çalışması amaçlı bir işletim sistemi kısıtlaması da yer almıyor .

 

Bunada bi bak seversin

e-Faturaya Kimler Geçmeli? Nasıl Geçiş Yapılmalı?

e-Faturanın Avantajları Faturalarınızı daha hızlı hazırlamanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.E-Fatura otomatik olarak müşterinize iletildiğinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal