Perşembe , 25 Nisan 2024

Dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 5 makyaj hilesi


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

DOLGUN DUDAKLAR

DudakÇoğu kadının hayali çekici görünen, güzel, dolgun dukalara sahip olmaktır. Biz kadınlar bu görünüm için her türlü şeye başvururuz. Dudaklarını büyütmek isteyen ve bunun için estetik cerrahiye başvuran o kadar çok kadın var ki. Fakat aslında buna hiç gerek yok. Basit , kolay makyaj hileleriyle bunu başarmanız mümkün. Dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 5 makyaj hilesi yazacağım ve bu hileler ile hem daha kolay hem de daha çok güzel görünümlü dudaklar elde edeceksiniz. Hem okuma yönünden hem anlama hem de inceme yönünden daha kolay anlayacağınızı düşündüğüm için madde madde yazacağım.

  • Öncelikle dudaklarınıza lip balm uygulayın. Lip balm içerisinde mükemmel yağlarla donatılmış dudak yumuşatıcısıdır. Uyguladıktan sonra diş fırçası yardımıyla dudaklarınızı fırçalayın. Bu sayede hem dudaklarınızdaki ölü deriyi atmış olacak hem de dudaklarınızdaki kan dolaşımını hızlandırmış olacaksınız. Bu sayede doğal dolgunluk ve pembelik kazanacaksınız.
  • Koyu tonda dudak rujları yerine canlı ve parlak renkli rujları kullanın. Bu sayede dudaklarınız daha dolgun görünecektir.
  • Dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 5 makyaj hilesi üçüncü ve en önemli, en çok uygulanan yöntemden bahsedeceğim. İnce dudakları dolgunlaştırmak için mutlaka dudak çevresinin dudak kalemiyle çizilmesi gerekmektedir. Dudağın rengine yakın renkler kullanmanız daha faydalı olacaktır. Bir kalem ucu daha yukarıdan çizmeniz gerekmektedir, taşmamasına özen gösterin. Bunlardan önce dudaklarınızın tamamına fondöten sürün ki dudak kendi rengini yok etsin yapay çizgi daha doğal ve güzel dursun. Ruj seçiminde her zaman açık renkler kullanabilirsiniz. Ama koyu renk sürdüğünüzde dudaklarınızın ortası mutlaka biraz daha açık olmalıdır. Rujun daha kalıcı olması için önce kalem sürülüp daha sonra ruj sürülebilir.
  • Rujunuzun üzerine alt ve üst dudağınızın ortasına parlatıcı sürün. Ve her ruj için ayrı renkler almak yerine tek bir parlatıcıyı tüm rujlarınızla kullanabilirsiniz. Bittiğinizde ise endişelenmeyin yine bir parça vazelin ve beyaz/krem tonlarındaki far da işinizi görecektir.
  • Bazı filmlerde uygulanılır. Dudaklara acı biber sürülü ve dudaklarınız yanacağı için doğal olarak daha çok şişer ve kırmızılaşır. Görünüşü güzeldir fakat pek kullanılmaz.

 

Artık dudaklarınızı daha dolgun gösterecek 5 makyaj hilesi ile kendine güvenen o güzel dolgun dudaklarıyla ortalığı ateşe veren, çekici dudaklara sahip bir kadınısınız. Bol güzellikler.

 

 

 

Bunada bi bak seversin

Kış için güzellik önerileri nelerdir ?

   KIŞ İÇİN GÜZELLİK ÖNERİLERİ Kadınlar için güzel görünmek çok önemidir. Bu her mevsim geçerlidir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal