Cumartesi , 22 Haziran 2024

Kadınlar Neden Anal Sekse hayır der?


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Kadınlar Neden Anal Sekse hayır der?

 

anal_sexAnal seks erkeğin penisini kadının katı boşaltım organa sokmasıyla yapılan bir seks türüdür. Bu tarz bir ilişkiyi kadınlar pek isteyerek yapmazlar. Kadınlar neden anal sekse hayır der?  Kadınların bu tarz ilişkiye hayır demelerinin birçok sebebi vardır. Bu sebepleri kendi açımızdan önem sırasına göre sıralayalım.

  • Kadınların bu tarz bir ilişkide çok fazla acı çekmeleri onların en geçerli hayır nedenleridir. Özellikle erkeğin cinsel organın boyunun uzunluğu artıkça kadınların çektikleri acı da artar.
  • Kadınların inanç, değer ve tutumlarının bu tarz ilişkilerin doğru olmadığı yönünde olmasıdır.
  • Kadınların birçoğu anal seks isteyen erkeklerin iç dünyalarında homoseksüel bir alt yapı oluğunu düşünürler. Bu nedenle bu tarz ilişkileri yaşamaktan uzak durmayı tercih ederler.
  • Anal seks yapıldığında kadınları hijyen açısından mahcup edecek durumlar ortaya çıkabilir. Bu durum birçok kadının hoşuna gitmeyeceğinden bu tarz ilişkiye soğuk bakmalarına neden olur.
  • Kadınların cinsel az noktaları anüste değil vajinadadır. Bu nedenle cinsel zevk almayacakları bir ilişkiye girmeyi istemezler.
  • Birçok kadın anal seks yaptıkları takdir de ilerleyen yıllarda tuvaletlerini tutmada sıkıntı yaşayacaklarını düşünür. Bu nedenle bu tarz ilişkilere karşı olumsuz bir tavır takınırlar. İlişkiye girmek istemezler.
  • Hemoroit gibi sağlık sorunları olan kadınlar bu tarz bir ilişkiye çok fazla girmek isteseler de sağlık sorunlarından dolayı mecburen bu tarz bir ilişkiyi girmeyi kabul etmezler.
  • Bazı kadınlara göre erkekler bu tarz ilişkilere egolarını tatmin için girerler. Kadınların bir kısmı erkek egemen düşüncesine karşı tavır içinde oldukları için bu tarz ilişkiyi kabul etmezler. Kendilerinin zevk almadıkları bu ilişkide erkeklerin egolarını tatmin için bir nesne olmayı onur kırıcı bir durum olarak nitelerler.
  • Birçok kadında anal seksi, bu şekilde ilişkiye girmenin zorluğundan dolayı kabul etmez. Çünkü bu tarz ilişkide cinsel birleşmenin gerçekleşmesi yani erkek üreme organının kadın anüsüne girmesi anatomik açıdan zorlukla olabilecek bir olaydır. Kadınlar bu zorluktan dolayı anal seks yapmayı kabul etmezler.

Bunada bi bak seversin

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır   Ertesi gün ya da ertesi sabah adıyla bilinen hap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal