Perşembe , 25 Nisan 2024

İtalya’da alışveriş nerede yapılır ? 2019 Nisan Güncel


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

İtalya’da alışveriş nerede yapılır


İtalya’da alışveriş nerede yapılır

Modanın öncü ülkeleri arasında yerini alan İtalya pek çok turist tarafından alışverişin de ön planda olduğu yerlerden biridir. İtalya’ya yolunuz tatil, iş veya farklı bir amaçla yolunuz düşmüşse eğer hem kendinize hem de sevdiklerinize özel kıyafetler ve hediyelik eşyalarla valizlerinizi doldurarak dönebiliriniz. İtalya’da alışveriş nerede yapılır sorusu aklına takılanlar için öncelikli tercih edilebilecek yerlerden biri Roma’dır. Her bütçeye uygun her kesimde insana hitap edebilecek moda rüzgarıyla tanışma fırsatı bulacaksınız. Birbirinden özel İtalyan markalarının ürünlerini bulabileceğiniz Roma’da farklı tasarımlarıyla bulabilirsiniz.

Alışveriş amaçlı bir seyahat için yolunuz İtalya’ya kadar uzandığında ayakkabıdan, çantaya, kravattan eşarba kadar en kaliteli ve en seçkin ürün ve aksesuarları bulabileceğiniz Roma’da dilerseniz seyahatinizde anılarınızı ölümsüzleştirecek pek çok hediyelik eşya da satın alabilirsiniz. İster evinizin en özel yerlerinde bir koleksiyon oluşturabileceğiniz seyahat yerlerinizin bir parçası olarak isterseniz eş ve dostlarınıza gittiğiniz yerlerin bir hatırası olarak yaşadığınız atmosferin muhteşem anlarında seçtiğiniz özel eşyaları armağan edebilirsiniz.

Roma’nın dışında modaya yön veren diğer kentler arasında New york, Paris ve Milan da yer almaktadır. İtalyan modasının eşsiz parçalarıyla tanışabileceğiniz mağazalarda tercihleriniz marka ürünlerden yanaysa İspanyol merdivenlerinin karşısında yer alan Via Condotti Caddesi uğramanız gereken ilk adres olacak. Önemli ve ün yapmış markaların mağazalarını bulabileceğiniz caddede birbirinden özel kıyafetlerde seçim yapmakta zorlanacaksınız.

Küçük mağazalarda da özel kıyafetleri bulabileceğiniz gibi bütçenize uygun alışverişi dilediğiniz yerden yapabilirsiniz. Roma’da özellikle hediyelik eşya satan bazı sokak dükkanlarında şehri simgeleyen tişörtler de bulabileceksiniz. Murano camları adı verilen cam hediyelikler kırmadan götürebileceğinizi düşünüyorsanız evinize eşi benzeri bulunmayan bir aksesuar alışverişi olacaktır. İtalya’ya has bir obje olarak el işçiliğinin ön planda olduğu cam hediyelikler farklı ve estetik görünümüyle şık bir duruş sergileyecektir.

Alışveriş amaçlı çıktığınız İtalya seyahatinde valiz dolusu kıyafet ve hediyelik eşyalarla dönebileceğiniz bir tatil keyfinde uygun fiyatlara alışveriş yapmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız. New york’tan Paris’e Milan’dan Roma’ya kadar hemen her kentinde özel parçalara rastlayabileceğiniz İtalya’dan dönerken asla eliniz boş olmayacak.

Bunada bi bak seversin

Dünyanın En Büyük 10 Şelalesi

DÜNYANIN EN BÜYÜK 1O ŞELALESİ IGUAZU ŞELALESİ Brezilya ve Arjantin sınırında yer alan İguazu Şelalesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal