Perşembe , 30 Mayıs 2024

Erkekleri tahrik eden 10 garip şey


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Erkekleri tahrik eden 10 garip şey

  1. cinselyasam2Bir kadının yakınında olmak:

Erkeklerin bir kadının dış görünümünden etkilendiği kadar onun yanında olmaktan da etkilenirler. Bu yüzden aynı
ortamda bulundukları iş yeri, okul ya da bu tip ortamlardaki kadınlar erkeklere çekici gelir.

 

  1. Balkabaklı pasta kokusu:

cinselyasam3Çok garip olabilir ama gerçekten de lavanta katılmış balkabaklı pastanın kokusudur. Araştırmalar sonucu bu kokunun etkisiyle erkeğin vücudunda dolaşan kanın penisine gitmesini hızlandırdığı ispatlamıştır.

 

 

 

 

  1. Kendilerine benzeyen kadınlar:

cinselyasam4Bu teorinin iddiası göre erkekler kendilerine benzeyen kadınlarla cinsel ilişkiye girmek istediklerini yönündedir.

 

 

  1. Uyumlu, takım iç çamaşırı giyen kadın:

cinselyasam5Erkeklerin renk, kıyafet konusunda çok seçici olmasalar da birbirlerine takım olan iç çamaşırı konseptlerinin erkekleri tahrik ettiği anlaşılmıştır.

 

 

 

 

 

 

  1. Kırmızı rengi:

cinselyasam6Erkeklerin her zaman kırmızı giyen kadını daha çekici bulduklarını söyleyebiliriz. Ayrıca, kadınların yumurtlama dönemlerinden hemen önce yüzlerinin kızardığı bu durumla kurulabilecek bir bağlantıdır.

 

 

  1. Korku:

cinselyasam7Yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin, korku ve yaşamsal tehdit altında oldukları zaman, beyinlerinin tahrik olma kısmının harekete geçtiği ve böylece cinsel olarak uyarıldıkları ispatlanmıştır.

 

 

 

 

  1. Uzun, şekilli bacaklar:

Yapılan bir araştırmada erkeklere kadınların videoları seyrettirilmiş ve erkeklerin uzun bacaklı olanlara yüksek puanlar verdikleri gözlenmiştir. Bacakları kısa olan kadınlar en beğenilenler listesinde yer bulamamışlardır.

 

  1. Dolgun kalça ve baldırlar:

cinselyasam9Sanıldığının aksine pek çok erkek dolgun bacakları daha çekici bulur. Bilimsel açıklama şöyledir, kalın kalça ve baldırlar daha çok omega3 yağ asidi içerirler ve bu yağ asitleri kadınların dolaşım sistemine girerek plasentaya ulaşır ve bebeklerin beyinlerinin daha iyi gelişmesini sağlar. Bu da erkeklerin içgüdüsel olarak  dolgun hatları olan kadınları daha çekici bulmalarına yol açar.

 

 

 

  1. Gülüşünüz:

cinselyasam10Erkekler kadın gülüşündeki sesten tahrik olur. Bunun nedeni temelde bu sesin seksi hatırlatmasıdır.

 

 

 

10.Kadınların seks oyuncakları

cinselyasam11Kadınlar genellikle partnerlerinin karşısında vibratör gibi seks oyuncaklarını partnerlerinin hoşlanmayacağını düşünerek onların yanında kullanmazlar. Fakat erkekler, kadınları seks oyuncaklarını kullanırken izlemekten çok hoşlanırlar. Erkekler görsel açıdan tahrik olmaya açık oldukları için sizin kendi kendinize zevk veriyor olmanız erkeklerin tahrik eden bir durumdur.

 

 

 

Bunada bi bak seversin

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır   Ertesi gün ya da ertesi sabah adıyla bilinen hap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal