Cumartesi , 22 Haziran 2024

Erkeklere Özel Cinsellik tavsiyeleri


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Erkeklere Özel Cinsellik tavsiyeleri

Cinsel_Tavsiyeler
Hayatta her şeyin doğru gitmesi için çabalarız. Amacımız hayatı keyif alacak hale getirmektir. Monoton bir hayatta, kendimizi bir çıkmazın içinde buluruz. Bu çıkmazı terk etmenin çeşitli yolları vardır. Hayata renk katmanın yolları bulunarak, buralardan çıkılabilir. Cinsel hayatımızda bazen çıkmazlara ve monotonluklara girebilir. Bu monotonluk hayatımızı olumsuz bir şekilde etkiler. Yazımızda bu olumsuzluğu yenmenin yollarını söyleyip, erkeklere öneriler vereceğiz.
Erkekler cinselliği sürekli düşünürler. Bu düşünce olumsuz olursa; erkeklerin hayatları da doru yolundan çıkar. Karamsarlık, dalgınlık gibi etkiler görülür. Ama bunları yok etmek hiç te zor değildir. Erkeklerin cinsel hayatlarında uygulayacakları birkaç öneri ile mutluluğu yakalamaları çok kolay olacaktır.
Erkekler öncelikle partnerlerinizi bilmeniz ve onların isteklerini bilmeniz gerekiyor. Böylece onlara daha kolay yaklaşabilirsiniz. Önce onu tanıyın. Hayatta onun için önemli noktaları öğrenmeniz çok iyi olacaktır. Değer gören kadın, mutluluğu kolay yakalar. Onun mutluluğu yakalamasına siz ön ayak olun.
Arkadaşlar bu bir yarış değil. Sakin olun ve yavaş davranın. Ön sevişme teknikleri ile partnerinizin isteklerini çok kolay sağlayabilirsiniz. Ön sevişme kadının ruhuna dokunan bir aşamadır.
Israr etmek yapabileceğiniz en kötü şeydir. Israrın sonucunda ya sizinle istemeyerek de olsa ilişki kuracak ya da reddedecektir. Bunun yerine onun kendisini hazır hissetmesini sağlayacak yollara başvurun.
Erkekler önce sevginizi gösterin. Seks sınırlarına girmeden, ona sarılın ve onu öpün. Saçlarını okşamanız partnerinizin rahatlamasını sağlayacaktır. Rahat olması, size sarılması kafasından geçen bütün olumsuzlukları çıkartmasını sağlayacaktır.
En önemlisi onu dinleyin. Zevklerini ve isteklerini dinleyin. Utandığı noktaları bilmeniz işinize yarayacaktır. İlişki sırasında bunu öğrenmek pek sağlıklı olmayacaktır. Kendini size adapte etmesi zorlaşacaktır.
Onun ıslanmasını sağlayın. Bu birleşmeyi kolaylaştıracaktır. Bunun için klitoris konusunda bilgi sahibi olmanız gerekiyor. Nazikçe onu uyarın. Dışarıdan nemlendirici ile yardım alabilirsiniz. Islaklık onun acı çekmesini engelleyecektir.
Pozisyonlar ile, birbirinize hitaplarınız cinsel ilişkinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kendinizi kasmanız yanlış şeyler yapmanıza neden olacaktır. Elinizden geldiğince rahatlayın. Partnerinizin ruhuna dokunduğunuz andan itibaren her şeyin yolunda ilerlediğini göreceksiniz.

Bunada bi bak seversin

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır

Ertesi gün hapı nasıl kullanılır   Ertesi gün ya da ertesi sabah adıyla bilinen hap …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal