Cumartesi , 22 Haziran 2024

Doğru kıyafetler ile Zayıf Gözükmenin Yolları


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Doğru kıyafetler ile Zayıf Gözükmenin Yolları

Zayif_GoruniBir türlü zayıflayamıyor ve kıyafet seçimlerinde zorlanıyorsanız, dert etmeyin. Çeşitli kıyafetler ve aksesuarlar sayesinde zayıf ve şık görünebilirsiniz. Bu yazımız sizler için. Önerilerimize kulak asmanızda fayda var. Artık ayna karşısında olmak problem olmaktan çıkacak! J

1- Elinizden geldiği kadarıyla kıyafetlerinizi tek renk üzerine kombinlemeye çalışın. Örneğin, koyu petrol mavisi bir pantolon ile açık mavi bir gömlek giyebilirsiniz. Koyu renkleri vücudunuzun alt kısmına giyerseniz daha zayıf görünürsünüz. Koyu renkler sizi her zaman ince gösterir.

2- Kumaş seçimlerine dikkat edin. Kalın kumaşlar sizi olduğunuzdan daha iri gösterir. Bu nedenle, pamuklu, keten, polyester gibi hafif kumaişar tercih edin. Böylelikle fazlalıklarınızı kapatabilirsiniz.

3- Diz altı kabri pantolonları tercih edebilirsiniz ve pantolonların cep seçimine özen göstermelisiniz. Cepsiz pantolonlar kalçaları büyük gösterir. Etek boyu seçimi oldukça önemlidir. Dizde biten etekler veya uzun etekleri tercih edin. Aksi taktirde olduğunuzda daha kilolu görülebilirsiniz. Kot pantolon seçiminde bedeninize en uygun olanı seçmelisiniz. Mutlaka dar pantolonları seçmeli ve paçalarının topuğa kadar uzamamasına dikkat etmelisiniz.

4- Üst kısmınız geniş ise, V yaka elbise ve bluzları tercih edin. V yakalar, boynu ince ve göğüs kısmını ufak gösterir. Eğer üst dar, kalçanız geniş ise, üst kısmı yuvarlak kesimli elbise ve bluzlar kullanabilir, alt kısımda boru paça pantolonlar modellerini tercih edebilirsiniz.

5- Bol kıyafetlerden sakının. Bol şortlar giymemeye özen gösterin zira bol şortlar sizi olduğunuzdan daha kısa gösterecektir, diz üstü olan kısa şortları tercih edin.

6- Ayakkabı seçimi çok önemlidir. Uzun topuklar daima sizi zayıf gösterecektir. Platform topuklu ve düz topuklu ayakkabı da giyebilirsiniz. Kısa pantolon giydiyseniz bağcıkları ayakkabılar tercih edin.

7- Saç modeliniz sayesinde daha uzun görünebilirsiniz. Uzun saçlar boyun çizginizi kapattığı için sizi olduğunuzdan daha kısa gösterir. Boynunuz ne kadar görünür olursa boyunuzda o kadar uzun görünecektir.

8- Aksesuar seçimi çok önemlidir. Sizi hem sade hem gösterişli gösterebilir. Mesela beli ince kadınlar elbiselerinde ince kemerler tercih ettiğinde daha ince gözükecektir.

 

 

Bunada bi bak seversin

Levis ilkbahar yaz kreasyonu 2015-2016

Blujean Modası Türkiye’ye kot diye ifade ettiğimiz bluejeanler veyahut da denim pantolonların girişi diğer ülkelere …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal