Perşembe , 22 Şubat 2024

Balayı için gidilmesi gereken 5 önemli yer


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

BALAYI İÇİN GİDİLMESİ GEREKEN 5 ÖNEMLİ YER

Evliliğinizin tadını çıkaracağınız balayı tatili için gidilmesi gereken 5 önemli yeri sizin için derledik.

1.MALDİVLER

Balayı tatiliniz için mükemmel bir tercih olan Maldivler, 1.200 adadan oluşan Hint Okyanusu’na serpilmiş tropikal bir Maldivlercennettir. Maldivler Hindistan’ın güneyindedir ve Sri Lanka’nın yaklaşık 750 kilometre güneybatısında yer alan Maldivler berrak kumlu plajları, okyanus kenarındaki hindistan cevizi ağaçları, egzotik bungalovları ve yiyecek içecek merkezleri ile dinlenme ve rahatlama konusunda balayınız için güzel bir tercih olarak karşınızda duruyor. Tropikal iklime sahip olduğu için Ocak ve Temmuz arası ve Eylül-Ekim arası dönemde balayı tatili düşünenler içinde ideal bir seçenektir. Sahil şeridinin derinliğinin alçak olması, cennet manzarasıyla size keyif verecek.

  1. SEYŞELLER

Tropik ada cennetlerden birisi konumunda Seyşeller, balayı tatiliniz için en ideal yerlerden biridir. Şeker beyazını Seyselerandıran kum plajları, palmiyelerden ve turkuaz rengi manzarasıyla, dünyanın en ünlü balayı destinasyonları
arasında ön planda yer almaktadır. Dünyaya ait olmayan bir yermiş gibi görünen bu adacıklar cenneti bizi rüya âlemine taşımaktadır.

 

  1. SANTORİNİ ADASI

SantoriniKeyifli bir tatil arayan turistler için dünyanın en güzel gün batımı manzaralarından birini sunan bu merkez balayı tatiliniz için en uygun adreslerden biridir. Beyaz badanalı evleri, mavi renkte kapıları, pencere ve kubbeleri ile kendine has yapısı ile kendini size sunmaktadır. Balayı arayışında olan çiftler burada hareketli gece hayatı ile daha da keyifli zaman geçirecekler.

 

 

 

  1. HAWAİİ

Hawaii, muhteşem plajları, sörf yapılabilecek yüksek dalgaları, temiz kumsalları, kristal berraklığından denizi, hawaiiyemyeşil ormanları, egzotik yerel kültürü ile size rüya âlemindeymiş gibi bir balayı tatili sunacak. Plajın çevresi gökdelenler, restoranlar, alışveriş merkezleri, şık butiklerle balayı tatiliniz için sizi bekliyor. Deniz kaplumbağaları, egzotik balıkları ve rengârenk mercanları ile Hawaii denizi balayı tatilinize ayrı bir renk katacak.

 

  1. PARİS

parisRomantizmin, aşkın ve güzelliğin her köşede yaşandığı Paris, balayı tatilcilerinin listelerinde ilk sırada yer alıyor. Avrupa’da balayı yapmak isteyen ve uzun seyahatler istemeyenler için Paris, en ideal balayı tatili yerleri arasında liste başındaki yerini hak ediyor.

 

Bunada bi bak seversin

İtalya’da alışveriş nerede yapılır ? 2019 Nisan Güncel

İtalya’da alışveriş nerede yapılır ? 2019 Nisan Güncel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal