Pazartesi , 29 Kasım 2021
Home » Güncel » 2016 Fiat Egea Sedan Reklam Filmi Behzat Ç. yayınlandı.

2016 Fiat Egea Sedan Reklam Filmi Behzat Ç. yayınlandı.

2016 Fiat Egea Sedan Reklam Filmi Behzat Ç. yayınlandı.

fiat_egeaGün içerisinde İtalyan otomobil devi Fiat tarafından sosyal medya hesapları üzerinden ezber bozan sedan olarak lanse edilen Fiat Egea modeliyle ilgili yeni gelişmelerin yaşandığına dair ipuçları verilmişti . Saat 21:00 itibariyle ilk olarak internet üzerinden yayınlanan Fiat Egea modelinin reklam filmi büyük bir ilgi gördü .

Fiat Egea Reklamında Erdal Beşikçioğlu Sürprizi

Ülkemizde Behzat Ç . dizisiyle tanınan Erdal Beşikçioğlu’nun rol aldığı Fiat Egea reklam filminde özellikle aracın tasarım detaylarına dikkat çekildiği görülüyor . Ayrıca reklam filminde Fiat Egea modelinin kırmızı renk seçeneğiyle ön plana çıkarılmasının reklam filmini daha ilgi çekici bir hale getirdiğini ifade etmek yanlış olmayacaktır .

Erdal Beşikçioğlu’nun ilk kez bir reklam filminde oynamayı kabul ettiği de dikkatlerden kaçmıyor . Reklam da ünlü oyuncunun şoför koltuğunda yer aldığı ve Fiat Egea’yı kullanırken araçla ilgili genel bilgileri verdiği görülüyor .

2016 Fiat Egea Sedan Reklam Filmi Behzat Ç. yayınlandı. Gün içerisinde İtalyan otomobil devi Fiat tarafından sosyal medya hesapları üzerinden ezber bozan sedan olarak lanse edilen Fiat Egea modeliyle ilgili yeni gelişmelerin yaşandığına dair ipuçları verilmişti . Saat 21:00 itibariyle ilk olarak internet üzerinden yayınlanan Fiat Egea modelinin reklam filmi büyük bir ilgi gördü . Fiat Egea Reklamında Erdal Beşikçioğlu Sürprizi Ülkemizde Behzat Ç . dizisiyle tanınan Erdal Beşikçioğlu'nun rol aldığı Fiat Egea reklam filminde özellikle aracın tasarım detaylarına dikkat çekildiği görülüyor . Ayrıca reklam filminde Fiat Egea modelinin kırmızı renk seçeneğiyle ön plana çıkarılmasının reklam filmini daha ilgi çekici…

2016 Fiat Egea Sedan Reklam Filmi Behzat Ç. yayınlandı.

2016 Fiat Egea Sedan Reklam Filmi Behzat Ç. yayınlandı.

Beğen
User Rating: 5 ( 2 votes)

Bunada bi bak seversin

e-Faturaya Kimler Geçmeli? Nasıl Geçiş Yapılmalı?

e-Faturanın Avantajları Faturalarınızı daha hızlı hazırlamanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.E-Fatura otomatik olarak müşterinize iletildiğinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yazar: Özgür Kemal