Perşembe , 22 Şubat 2024

09.11.2015 ON NUMARA SONUÇLARI


Notice: Undefined index: tie_hide_meta in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/zorbeyge/domains/zorbey.gen.tr/public_html/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/meta-post.php on line 3

09.11.2015 ON NUMARA SONUÇLARI

15635550059_c0f94efbf1_zMilli Piyango İdaresi ( MPİ ) aracılığıyla tertip eden On Numara neticeleri belirlendi . 9 Kasım 2015 tarihindeki 962 . haftası tertip eden On Numara’da galip gelen numaralar ve kocaman ikramiye miktarını aşağıdaki linkten sorgulayabilirsiniz .

ON NUMARA NETICELERI ( 9 KASIM 2015 )

On Numara tarihçesi

On Numara , Ulusal Piyango İdaresi aracılığıyla 6 Ağustos 2002 tarihinde oynatılmaya başlanan bir şanş oyunudur . On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda bulunan bir ile 80 arasındaki numaralardan , çekilişle belirlenecek meydana gelen 22 tane numaradan; 10 , 9 , 8 , 7 ve 6 numarayı gerçek ihtimal edenler ile hiçbir numarayı gerçek ihtimal edemeyenler ikramiyeye doğruluk kazanmaktadır . 22 tane numaradan 10 tanesini gerçek bilenler kocaman ikramiyeye doğruluk kazanmaktadır . Kocaman ikramiye denk eden numaraları ihtimal edebilen meydana gelmediği vaziyette , kocaman ikramiye önümüzdeki haftaya devretmektedir .

on numara neticeleri 9 kasım

On Numara oyunun özellikleri

MPİ aracılığıyla 06 . 08 . 2002 tarihinden bu yana yepyeni bir on şampiyonluk line Sayısal Oyun ek olarak oynatılmaya başlatılmıştır .

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda bulunan bir ile 80 arasındaki numaralardan , çekilişle belirlenecek meydana gelen 22 tane numaradan; 10 , 9 , 8 , 7 ve 6 numarayı gerçek ihtimal edenler ile hiçbir numarayı gerçek ihtimal edemeyenler ikramiyeye doğruluk kazanmaktadır .

İştirakçiler , her bir kolonda , on tane numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir . Oyuna istenilen sayıda kolonla teşrif etmek olasıdır . Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle benzer numaralar 2 , 3 ve 4 çekiliş amaçlı de oynanabilir . On Numara oyununa sen şampiyonluk seç ile de teşrif etmek olanaklıdır .

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir defa Pazartesi günleri yapılmaktadır . On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye galip gelen talihlilerin ikramiyeleri ,

Hiçbir numarayı gerçek ihtimal edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ,

8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri ,

10 bilenlerin ikramiyeleri Evrensel Müdürlükçe ödenmektedir .

On Numara oyununda dağıtılacak meydana gelen ikramiye ölçüsü , o hafta ele geçirilen hasılattan belirlenmektedir . Çekilen numaraları bir grupta alim çıkmaması şeklinde , bu grup amaçlı ayrılan ikramiye bir üst gruba ilişkin ikramiyeye eklenmektedir . Fakat , çekiliş yapılmış olan hafta 10 alim çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi önümüzdeki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir .

On Numara oyununa 18 yaşından minik olanlar katılamazlar , galip gelen biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler .

On Numara oyununda , çekiliş tarihinden bu yana bir ( bir ) sene içerisinde ibraz edilmeyen ikramiyeler süre aşımına uğrar ve ödenmez .

On Numara oyunundan ele geçirilecek ciro , İdaremizin öbür bütün oyunlarında meydana geldiği benzeri yasalarla belirlenmiş faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır . Bunlar; Toplumsal Hizmetler ve Genç Esirgeme Müessesesi , Türkiye’nin Tanıtımı , Olimpiyat Oyunlarıyla Koruma Sanayii Destekleme Fonu’dur .

On Numara 9_11_2015

Bunada bi bak seversin

e-Faturaya Kimler Geçmeli? Nasıl Geçiş Yapılmalı?

e-Faturanın Avantajları Faturalarınızı daha hızlı hazırlamanızı sağlayarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.E-Fatura otomatik olarak müşterinize iletildiğinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yazar: Özgür Kemal